HJEM                                       Velkommen til NMK Elverum Bilcross sin hjemmeside!

HOVEDSIDEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010

 

NMK Elverum    15 mai 2010

Resultat etter finale - BC Junior - Offisiell, Kvalik
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
1 601 Steffen Skustad Saab NMK Elverum 7, 10, 10 27
2 603 Daniel Olsson Saab NMK Elverum 10, 10, 10 30
3 607 Niklas Nordgård Følkevøgn Boble NMK Trysil 10, 7, 10 27
4 602 Halvor Nystuen VW Golf NMK Elverum 10, 10, 7 27
5 623 Glenn Haug NMK Gardermoen 10, 10, 5 25
6 606 Jan Arve Bekkelund Honda NMK Trysil 10, 5, 10 25
7 605 Jørgen Martinsen Saab NMK Elverum 0, 7, 3 10
8 612 Ole-Kristian Aamodt Volvo 340 NMK Ringsaker 7, 5, 10 22
9 629 Jan Kåre Hjelseth Saab NAF Motorsport Ålesund 1, 7, 7 15
10 630 Ben-Philip Gundersen Volvo KNA Solør 3, 7, 7 17
11 626 Erik Andre Lomundal Saab NMK Fluberg 7, 10, 7 24
12 608 Simen Korsmo Latsaab NMK Elverum 3, 5, 5 13
13 628 Kenneth Lomundal Opel NMK Fluberg 7, 0, 7 14
14 611 Dennis Tyskeberget Fosseid Saab KNA Solør Motorsport 1, 5, 5 11
15 625 Vegard Hermansen Nissan/honda NMK Ringsaker 7, 3, 5 15
16 615 Per Kristian Rustad VW NMK Rena 5, 7, 0 12
17 627 Kim Alexander Fjelking Volvo 244 NMK Ringsaker 5, 1, 1 7
18 616 Dan Robert Antonsen Volvo NMK Gardermoen 3, 3, 0 6
19 621 Marius Halvorstuen Volvo NMK Hamar 1, 5, 0 6
20 604 Marius Sannerhaugen VW NMK Elverum 5, 0, 3 8
21 617 Oddbjørn Abrahamsen Saab NMK Bø 5, 3, 3 11
22 614 Joakim Myhre VW NMK Ringsaker 5, 0, 0 5
23 613 Simen Øvergård Blixt VW NMK Trysil 3, 1, 0 4
24 610 Martin Nyhagen Opel NMK Hamar 0, 0, 0 0
NMK Elverum
Resultat etter finale - BC Senior - Offisiell, Kvalik
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
1 23 Jørn Grinden Saab NMK Elverum 10, 10, 10 30
2 9 Niclas Olsson Mitsubishi NMK Elverum 10, 10, 10 30
3 29 Martin Sandmoen Saab NMK Elverum 10, 7, 10 27
4 5 Arild Westerhaug Saab NMK Elverum 10, 10, 10 30
5 72 Arnt Ivar Snøan Skoda NMK Støren 10, 10, 7 27
6 33 Jim Mobakk Golf KNA Solør Motorsport 10, 5, 10 25
7 17 Tom Atle Sigfridstad Volvo NMK Stor-Elvdal 10, 10, 7 27
8 50 Terje Solberg VW NMK Melhus 10, 10, 5 25
9 83 Per Olav Storre VW NMK Hamar 10, 10, 7 27
10 56 Pål Rhonny Olsen VW NMK Elverum 10, 10, 5 25
11 73 Stål-Erik Rivenes VW Golf NMK Elverum 7, 10, 7 24
12 2 Kjetil Finstad VW NMK Elverum 0, 10, 10 20
13 52 Kjell Sormbroen Opel NMK Elverum 7, 10, 7 24
14 74 Ernst Ove Johansen VW KNA Indre-Ytre Østfold 5, 7, 10 22
15 11 Jan Lillegrend Saab NMK Elverum 7, 7, 10 24
16 54 Heidi Sørlie Opel NMK Gardemoen 7, 5, 10 22
17 58 Jan Fredrik Bronken Saab NMK Elverum 10, 7, 5 22
18 79 Per Otto Sigfridstad Volvo KNA Solør Motorsport 7, 7, 7 21
19 66 Tormod Karlstad Mb NMK Gardermoen 7, 10, 5 22
20 34 Pål Rindal Saab 900 KNA Solør 10, 7, 5 22
21 3 Daniel Svensberget Saab NMK Elverum 10, 10, 0 20
22 49 Odd Arne Frøhaug Opel Manta NAF Sør-Østerdal Team Særnmo 3, 10, 7 20
23 47 Steffen Lysaker Saab NMK Elverum 5, 5, 10 20
24 71 Kjell Morten Snøan Opel NMK Støren 5, 7, 7 19
25 35 Eirik Snøan Nissan NMK Støren 7, 7, 5 19
26 1 Kjetil Solli VW NMK Elverum 1, 7, 10 18
27 15 Kent Ola Engelsrud Saab KNA Solør Motorsport 10, 5, 3 18
28 45 Tom André Frøhaug Lada NAF Team Særnmo 7, 10, 0 17
29 65 Trond Evensen Opel NMK Hamar 7, 3, 7 17
30 63 Lars Erik Svenmoen Golf Gti NMK Hamar 7, 7, 3 17
31 26 Thore Ghodhbane Ford KNA Solør Motorsport 5, 7, 5 17
32 81 Ole Johan Rustad VW NMK Rena 7, 5, 5 17
33 82 Hans Christian Nøkleholm Saab NMK Hamar 5, 7, 3 15
33 85 Vegard Jota Volvo NAF 5, 7, 3 15
35 13 Kai Jørgensen Volvo NMK Hamar 5, 5, 5 15
35 75 Rune Haugen BMW KNA Eiker 5, 5, 5 15
37 19 Lars Ivar Mastad Saab NMK Aurskog-Høland 7, 0, 7 14
38 4 Ole Martin Mellem Opel NMK Ringsaker 0, 3, 10 13
38 28 Arnt Helge Solberg Boble NMK Støren 0, 3, 10 13
40 77 Brede Dahl VW NMK Hamar 10, 3, 0 13
41 40 Halvor Sigfridstad Volvo KNA Olør Motorsport 3, 3, 7 13
42 80 Arne Nilsen Nissan NAF 0, 5, 7 12
43 6 Steinar Sannerhaugen Nissan NMK Gardermoen 5, 0, 7 12
44 31 Steffen Johansen Saab NMK Elverum 5, 7, 0 12
45 7 Øystein Korsbakken Saab NMK Elverum 7, 5, 0 12
46 69 Kenneth Iversen NMK Gardermoen 1, 5, 5 11
47 16 Jan Vidar Kvernvolden Saab NMK Elverum 3, 3, 5 11
48 68 Marlow Hjørnerud VW NAF Indre-Øvre Østfold 3, 5, 3 11
49 24 Bjørn Cato Bunes Volvo NMK Gardermoen 5, 5, 0 10
49 32 Line Myrvold Saab NMK Hamar 5, 5, 0 10
51 51 Bjøen Egil Sørlie NMK Gardemoen 1, 7, 1 9
52 64 Geir Halvorsen Opel Karlstad Motorsport NMK Gardermoen 1, 5, 3 9
53 22 Espen Granberg Ford NMK Engerdal 0, 5, 3 8
54 38 Jørgen Martiniussen Ford NMK Elverum 7, 0, 0 7
54 60 Børre Haave Volvo 245 NMK Ringsaker 7, 0, 0 7
56 57 Rune Kirkeby Volvo NMK Ringsaker 5, 1, 1 7
57 84 Stian Evensen VW NMK Nord Gudbrandsdal 0, 3, 3 6
58 70 Sturla Hansen Mazdarati NMK Hamar 3, 0, 3 6
59 61 Kim Pedersen Saab KNA Solør 3, 3, 0 6
60 78 Lisabet Johansen VW NMK Hamar 5, 0, 0 5
61 39 Thomas Aasen Tråholt Opel NMK Gardermoen 1, 3, 1 5
62 27 Kim Mastad Ford Sierra Lang Å Lat NMK Aurskog Höland 0, 1, 3 4
63 62 Kenneth Knutsen Permobil NMK Hamar 1, 3, 0 4
64 25 Svein Arne Lindsø VW NMK Nord Gudbrandsdal 3, 1, 0 4
64 76 Jan-Erik Rønningen Team Særnmo Golf NMK Gardermoen 3, 1, 0 4
66 8 Jonny Tofthagen Saab NMK Elverum 3, 0, 0 3
66 21 Odd Tore Tråholt Volvo NMK Gardemoen 3, 0, 0 3
66 42 Joakim Berget Volvo NMK Engerdal 3, 0, 0 3
66 67 Anders Gjerdset Opel Omega NAF 3, 0, 0 3
70 44 Karl Martin Kristiansen Volvo NMK Sør Gudbrandsdalen 0, 1, 1 2
71 41 Jan Vegard Johansen Opel Ascona B NMK Ringsaker 1, 0, 1 2
72 55 Pål Berg Skoda KNA Solør Motorsport 1, 1, 0 2
73 37 Magnus Amundsen Opel 0, 1, 0 1
74 53 Mats Nordsveen Ford Granada NMK Engerdal 1, 0, 0 1
75 30 Bjørn Arnestad Volvo NMK Ringsaker 0, 0, 0 0

 

2009

NMK Elverum

Kvalik til landsfinale BC Junior og Senior
BC Senior Resultat  Offisiell
Plass Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 Daniel Svensberget Saab NMK Elverum 10, 10, 10 30
2 Øystein Korsbakken Saab NMK Elverum 10, 10, 10 30
3 Jan Lillegrend Saab NMK Elverum 10, 10, 10 30
4 Ståle R, Grinden Volvo NMK Elverum 7, 10, 10 27
5 Jørn Grinden Saab NMK Elverum 7, 10, 10 27
6 Kjetil Finstad VW NMK Elverum 10, 10, 10 30
7 Stian Iversen NMK Gardermoen 7, 10, 10 27
8 Tom Houmsmoen Saab NMK Elverum 10, 7, 10 27
9 Kjetil Solli VW NMK Elverum 10, 5, 10 25
10 Yngve Iversen VW NMK Gardemoen 10, 7, 10 27
11 Arnfinn Lund VW NMK Aremark 10, 7, 10 27
12 Tom Atle Sigfridstad Volvo NMK Stor-Elvdal 7, 7, 10 24
13 Kent Rudi VW NMK Nord-Gubrandsdal 10, 7, 7 24
14 Jens Andre Bønøgård Saab NMK Aremark 10, 10, 7 27
15 Terje Solberg VW NMK Melhus 10, 10, 7 27
16 Ernst Ove Johansen VW KNA Indre-Ytre Østfold 5, 10, 5 20
17 Roger Hansen Saab KNA Solør Motorsport 3, 10, 7 20
18 Bjørn Olav Brenden Volvo NMK Hamar 7, 3, 10 20
19 Erik Horndalen Volvo NMK Elverum 5, 10, 5 20
20 Arvid Aasen Saab KNA Solør Motorsport 10, 5, 7 22
21 Arild Westerhaug Saab NMK Elverum 7, 7, 7 21
22 Pål Bækken Saaborgini NMK Hamar 5, 10, 5 20
23 Hans Erik Eriksen Opel NMK Ringsaker 10, 5, 5 20
24 Martin Sandmoen Saab NMK Elverum 5, 7, 7 19
24 Arne Nilsen Opel NMK Hamar 5, 7, 7 19
26 Anders Hagen Toyota NMK Elverum 7, 5, 7 19
26 Bjørn Arnestad Volvo NMK Ringsaker 7, 5, 7 19
28 Mats Nordsveen Volvo NMK Engerdal 3, 10, 5 18
28 Glenn Michael Solberg Volvo KNA Solør Motorsport 3, 10, 5 18
30 Thore Ghodhbane Ford KNA Solør Motorsport 10, 0, 7 17
31 Ole Eivind Schärer Saab KNA Solør Motorsport 7, 7, 3 17
32 Morten Tovsrud VW NMK Modum&sigdal 5, 0, 10 15
33 Steffen Johansen Saab NMK Elverum 10, 5, 0 15
33 Kent Ola Engelsrud Saab KNA Solør Motorsport 10, 5, 0 15
35 Stian Bergseng NMK Fluberg 3, 5, 7 15
36 Espen Småøien VW NMK Melhus 5, 3, 7 15
36 Line Myrvold Saab NMK Hamar 5, 3, 7 15
38 Alf Godtland VW NMK Støren 3, 7, 5 15
39 Steinar Sannerhaugen Opel NMK Gardermoen 7, 3, 5 15
40 Morten Nesset Opel NMK Elverum 5, 7, 3 15
40 Steffen Lysaker Saab NMK Elverum 5, 7, 3 15
42 Sturla Hansen Mazdarati NMK Hamar 5, 5, 5 15
43 Erik Jensen Ford NMK Fluberg 10, 1, 3 14
44 Geir Waaler Opel NAF 7, 0, 7 14
45 Eivind Halle Saab KNA Kongsvinger 3, 10, 0 13
46 Dan Henrik Johansen VW NMK Trøgstad 7, 1, 5 13
46 Pål Rindal Saab 99 KNA Solør 7, 1, 5 13
48 Marita Kjelstad Saab KNA Solør Motorsport 5, 7, 1 13
49 Tom Gransjøen KNA Solør Motorsport 5, 3, 5 13
50 Tor Arne Særnmo VW NAF 5, 7, 0 12
51 Cato Sveen Ford NMK Hamar 7, 5, 0 12
52 Roger Tangen Volvo ACCN Brumunddal 7, 3, 1 11
53 Rune Harbosen Volvo KNA Solør Motosport 3, 5, 3 11
54 Per Olav Storre VW NMK Hamar 0, 0, 10 10
55 Karl Martin Kristiansen Opel NMK Ringsaker 3, 7, 0 10
56 Christoffer Reistad Ford NMK Modum&sigdal 1, 7, 1 9
57 Marius Nordahl Opel NMK Engerdal 1, 3, 5 9
58 Morten Berg Team Tulling NMK Hamar 1, 5, 3 9
59 Kai Jørgensen Volvo NMK Hamar 3, 3, 3 9
60 Jonny Tofthagen Saab NMK Elverum 0, 5, 3 8
61 Tom André Frøhaug Ford NMK Trysil 5, 0, 3 8
61 Kent Inge Tøftum Volvo NMK Gardermoen 5, 0, 3 8
63 Bjørnar Steen Volvo KNA Solør Motorsport 3, 5, 0 8
64 Ole Martin Mellem Opel NMK Ringsaker 7, 0, 0 7
64 Jan Vidar Kvernvolden Saab NMK Elverum 7, 0, 0 7
66 Thomas Aasen Tråholt Opel NMK Gardermoen 1, 1, 5 7
67 Børre Haave Volvo NMK Ringsaker 1, 3, 3 7
68 Svein Horgen VW NMK Hamar 3, 1, 3 7
69 Ove Gyrud Volvo NMK Hamar 3, 3, 1 7
70 Anders Gjerdseth Opel NMK Trysil 3, 3, 0 6
71 Knut Andre Dahl NMK Gardermoen 0, 5, 0 5
71 Kenneth Iversen Alfa Romeo NMK Gardermoen 0, 5, 0 5
73 Halvor Sigfridstad Volvo KNA Solør Motorsport 1, 1, 3 5
74 Odd Tore Tråholt Volvo NMK Gardermoen 1, 3, 0 4
74 Cato Granberg Opel NMK Engerdal 1, 3, 0 4
76 Kim Pedersen Saab KNA Solør 3, 0, 0 3
76 Jørn Berstad BMW NMK Hamar 3, 0, 0 3
78 Ove Brennodden Volvo NMK Engerdal 1, 0, 0 1
78 Ole Ivar Vermundsdammen VW KNA Solør Motorsport 1, 0, 0 1
78 Arne Særnmo Opel NAF 1, 0, 0 1
81 Niclas Olsson Ford NMK Elverum 0, 0, 0 0
81 Vegard Gjellum VW NMK Modum&sigdal 0, 0, 0 0
81 Stig Sollie Ford NMK Gol 0, 0, 0 0
81 Arnt Helge Solberg VW NMK Støren 0, 0, 0 0
81 Kim-Robin Hogstad Volvo NMK Elverum 0, 0, 0 0
Antall deltakere: 85
BC Junior Resultat Offisiell
Plass Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 Håkon Kolåsæter Volkswagen NMK Trysil 7, 10, 10 27
2 Steffen Skustad Saab NMK Elverum 10, 10, 7 27
3 Vegard Hermansen Toyota NMK Ringsaker 10, 10, 7 27
4 Jan Arve Bekkelund Honda NMK Trysil 5, 10, 10 25
5 Dennis Fosseid Saab KNA Solør Motorsport 7, 10, 10 27
6 Joakim Berget Volvo NMK Engerdal 10, 7, 10 27
7 Glenn Haug NMK Gardermoen 10, 0, 10 20
8 Henrik Øversjøen Skjerve Fård NMK Gardermoen 7, 5, 10 22
9 Magnus Bergsjøbrenden Opel NMK Gardemoen 10, 10, 5 25
10 Lars Erik Olsen Saab NMK Hamar 10, 5, 7 22
11 Vegard Jota Volvo NMK Trysil 10, 5, 7 22
12 Per Kristian Rustad VW NMK Rena 7, 10, 0 17
13 Niklas Nordgård Saab 99 NMK Trysil 0, 3, 10 13
14 Vegar Nesset Opel NMK Rena 7, 7, 5 19
15 Stefan Bakken Volvo NMK Trysil 7, 7, 7 21
16 Lars Vegard Rauken Mercedes KNA Solør Motorsport 10, 7, 0 17
17 Ole-Kristian Aamodt Volvo 340 NMK Ringsaker 3, 7, 5 15
18 Kenneth Jensrud Volvo KNA Solør Motorsport 5, 7, 5 17
19 Martin Nyhagen NMK Hamar 7, 5, 5 17
20 Tom - Remi Korntorp Opel KNA Solør 0, 7, 5 12
21 Lasse Foss VW NMK Trysil 3, 7, 7 17
22 Jørgen Martinsen Saab NMK Elverum 7, 3, 1 11
23 Halvor Nystuen NMK Elverum 5, 5, 1 11
24 Simen Korsmo Saab NMK Elverum 3, 5, 3 11
25 Kim Andre Moen Strand Opel Kadett NMK Trysil 5, 3, 3 11
26 Jan-Tore Kjos KNA Solør Motorsport 0, 10, 0 10
27 Øystein Hansen NMK Gardermoen 5, 5, 0 10
28 Dan Robert Antonsen Saab 99 NMK Gardermoen 3, 3, 3 9
28 Simen Øvergård Blixt Toyota NMK Trysil 3, 3, 3 9
30 Daniel Olsson Saab NMK Elverum 1, 0, 7 8
31 Christine Kroken Toyota KNA Solør Motorsport 5, 0, 3 8
32 Cato Risbergseter Volvo KNA Solør Motorsport 1, 0, 5 6
33 Jan Erik Leteng Volvo NMK Trysil 3, 0, 3 6
34 Marcus Moe VW KNA Solør Motorsport 5, 0, 0 5
35 Jon Emil Brendå Volvo KNA Solør Motorsport 1, 3, 0 4
36 Petter Silseth VW NMK Nore og Uvdal 0, 3, 0 3
37 Bjørn Egil Sørlie NMK Gardermoen 0, 0, 0 0
37 Bjørn Tollersrud Volvo NMK Elverum 0, 0, 0 0
37 Preben Kvernvolden Saab NMK Elverum 0, 0, 0 0
Antall deltakere: 39

 

 

 

2008

 

RESULTATER:

NMK Elverum
ELVERUMSFESTIVALEN 2008
Oppdatert 10.08.2008 16:26
Resultat etter finale - BC Senior - Offisiell
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
1 118 Tom Atle Sigfridstad Volvo NMK Stor-Elvdal 10, 10, 10, 10 40
2 46 Ole Gunnar Halvorsen NSU NMK Elverum 10, 10, 10, 7 37
3 45 Øystein Olsen VW NMK Elverum 10, 10, 10, 10 40
4 41 Jørn Grinden Saab NMK Elverum 10, 10, 10, 10 40
5 5 Kjetil Finstad VW NMK Elverum 10, 10, 10, 10 40
6 97 Truls Solberg VW NAF Øvre Østfold 7, 10, 10, 10 37
7 92 Stian Rambraut VW NMK Melhus 10, 10, 5, 10 35
8 7 Daniel Svensberget Saab NMK Elverum 10, 7, 10, 7 34
9 1 Kjell Sormbroen Opel NMK Elverum 10, 7, 10, 10 37
10 20 Tommy Eng Volvo NMK Ringsaker 10, 7, 10, 10 37
11 147 Martin Sandmoen Saab NMK Elverum 7, 10, 7, 10 34
12 33 Geir Arnestad Volvo 240 NMK Ringsaker 10, 7, 7, 10 34
13 120 Ove Brennodden Volvo NMK Engerdal 7, 10, 10, 7 34
14 89 Hans Roar Sørlie VW Boble KNA Indre Ytre Østfold 10, 10, 1, 10 31
15 65 Espen Håkonsen VW NMK Gardermoen 10, 0, 10, 10 30
16 12 Thomas Erland VW NMK Konsmo 10, 7, 7, 10 34
17 182 Knut Edvin Lindsø VW NMK Nord-Gudbrandsdal 5, 7, 7, 10 29
18 153 Jan Fredrik Lund VW NMK Elverum 10, 3, 10, 7 30
19 103 Thore Ghodhbane Ford KNA Solør Motorsport 10, 10, 1, 10 31
20 59 Ivan Kjelstad Saab KNA Solør Motorsport 3, 5, 10, 10 28
21 85 Steffen Johansen Saab NMK Elverum 7, 10, 7, 7 31
22 8 Kjetil Solli VW NMK Elverum 7, 0, 10, 10 27
23 185 Vidar Jansson Ford NMK Gardermoen 7, 10, 5, 7 29
24 107 Kai Jørgensen Volvo NMK Hamar 7, 10, 7, 5 29
25 74 Tormod Karlstad Opel NMK Gardermoen 7, 7, 5, 10 29
26 165 Ole Ivar Vermundsdammen VW KNA Solør Motorsport 10, 7, 10, 1 28
27 68 Jan Lillegrend Saab NMK Elverum 10, 10, 7, 0 27
28 186 Frode Lundby Toyota NMK Elverum 7, 7, 7, 7 28
29 139 Stål-Erik Rivenes VW Golf NMK Elverum 10, 10, 7, 0 27
30 169 Jan Roger Sigfridstad Volvo KNA Solør Motorsport 7, 7, 7, 7 28
31 54 Espen Sørlie VW Boble KNA Indre Østfold 10, 7, 10, 0 27
32 4 Pål Rhonny Olsen VW NMK Elverum 3, 7, 10, 7 27
33 117 Halvor Sigfridstad Volvo KNA Solør Motorsport 10, 7, 3, 7 27
34 154 Håvard Johansen VW KNA Solør Motorsport 5, 7, 5, 10 27
35 18 Arild Westerhaug Saab NMK Elverum 7, 5, 5, 10 27
36 184 Jonas Svenby Saab NMK Aurskog-Høland 5, 10, 5, 7 27
37 30 Børge Støle VW NMK Konsmo 5, 10, 7, 5 27
38 37 Steinar Sannerhaugen NMK Gardermoen 7, 5, 7, 7 26
39 2 Arnt Helge Solberg VW NMK Støren 10, 10, 5, 0 25
40 50 Ole Martin Mellem Opel NMK Ringsaker 5, 3, 10, 7 25
41 158 Hans Erik Eriksen Volvo NMK Ringsaker 10, 3, 5, 7 25
42 86 Steffen Lysaker Saab NMK Elverum 7, 5, 10, 3 25
43 73 Tore Arnestad Volvo 240 NMK Ringsaker 5, 5, 10, 5 25
44 76 Henning Nyberg VW NMK Gardermoen 7, 10, 7, 0 24
44 91 Stene André Johansen VW NMK Trøgstad 7, 10, 7, 0 24
46 17 Jonny Tofthagen Saab NMK Elverum 5, 7, 5, 7 24
47 95 Thomas Aalborg Saab NMK Gardermoen 5, 7, 7, 5 24
48 123 Tom André Frøhaug Ford NMK Trysil 7, 5, 7, 5 24
49 135 Espen Linnerud Skoda NMK Hamar 3, 10, 10, 0 23
50 16 Øystein Korsbakken Saab NMK Elverum 7, 3, 10, 3 23
51 55 Ken Roger Tandberg VW NMK Gardermoen 1, 1, 10, 10 22
52 27 Håvar Anders Losen VW NMK Melhus 5, 7, 0, 10 22
53 178 Arne Roger Grandahl VW KNA Solør Motorsport 0, 10, 7, 5 22
54 101 Bjørn Olsen NMK Elverum 10, 7, 5, 0 22
55 115 Pål Rindal Saab 99 KNA Solør Motorsport 5, 3, 7, 7 22
56 144 Alf Godtland VW NMK Støren 7, 7, 5, 3 22
57 110 Morten Andre Brenna Corolla Team Galskap KNA Drammen 10, 1, 5, 5 21
58 26 Mats Messenlien Volvo NMK Ringsaker 5, 10, 3, 3 21
59 57 Tom Nårstad VW NMK Nord-Gudbrandsdal 10, 10, 0, 0 20
60 87 Ståle R, Grinden VW NMK Elverum 7, 3, 0, 10 20
61 82 Yngve Iversen Toyota NMK Gardemoen 10, 0, 3, 7 20
62 130 Terje Bredesen VW KNA Solør Motorsport 3, 7, 10, 0 20
63 98 Kjell Fossmo Opel NMK Støren 1, 7, 7, 5 20
64 23 Rune Pettersen Opel NMK Hamar 3, 7, 3, 7 20
65 142 Roger Kvernbekk BMW NMK Gardermoen 3, 5, 7, 5 20
66 47 Trond Vidar Solheim Opel NMK Hadeland 7, 7, 0, 5 19
66 72 Bjørn-Ivar Haug Volvo NMK Ringsaker 7, 7, 0, 5 19
66 131 Clas Egil Sterner NMK Gardermoen 7, 7, 0, 5 19
69 108 Frode Sletten VW NMK Stor-Elvdal 3, 5, 10, 0 18
70 79 Kristian Fossum NMK Gardermoen 3, 5, 5, 5 18
70 88 Stig Løvholm Honda NMK Ringsaker 3, 5, 5, 5 18
70 175 Bjørn Andresen Volvo 740 NMK Hamar 3, 5, 5, 5 18
73 60 Bjørn Arnestad Mazda NMK Ringsaker 5, 5, 3, 5 18
74 133 Tom Rune Sannerhaugen VW NMK Elverum 10, 7, 0, 0 17
75 69 Magnus Amundsen Opel NMK Gardermoen 7, 7, 3, 0 17
76 70 Øyvind Braaten Ford Escort NAF Sør-Østerdal 0, 5, 5, 7 17
77 146 Pål Anders Bækken Korea Chevy NMK Hamar 1, 3, 5, 7 16
78 138 Jan Vidar Kvernvolden Saab NMK Elverum 3, 1, 7, 5 16
79 145 Ole Martin Dahl Toyota NMK Gardermoen 5, 5, 1, 5 16
80 149 Jan Rørbakk Volga NMK Hamar 3, 5, 5, 3 16
80 163 Ole Morten Rønne Ford Team Wunderbjarne NMK Gardermoen 3, 5, 5, 3 16
82 157 Lars Erik Svenmoen VW NMK Ringsaker 5, 5, 3, 3 16
83 48 Rune Johannessen Folvo NMK Gardermoen 0, 5, 0, 10 15
84 150 Dan Ståle Eriksen VW NMK Nord-Gudbrandsdal 5, 10, 0, 0 15
85 100 Morten Nyberg VW NMK Gardermoen 10, 5, 0, 0 15
86 164 Kjell Morten Rønne Opel Team Wunderbjarne NMK Gardermoen 0, 3, 5, 7 15
87 22 Tom Karlstad Mercedes NMK Gardermoen 3, 0, 7, 5 15
88 122 Kristian Rønning VW NMK Stor-Elvdal 3, 5, 7, 0 15
88 151 Jo Inge Strand Opel KNA Solør Motorsport 3, 5, 7, 0 15
90 180 Kjell Bævrevoll VW NMK Nord-Gudbrandsdal 7, 3, 5, 0 15
91 21 Jan Bakken BMW NMK Gardermoen 7, 7, 0, 0 14
92 35 Stian Rismoen Opel NMK Hamar 5, 1, 1, 7 14
93 148 Tom Gransjøen Opel KNA Solør Motorsport 3, 3, 1, 7 14
93 174 Vidar Sveen Volvo NMK Hamar 3, 3, 1, 7 14
95 36 Thomas Paulsen Opel NMK Gardermoen 1, 3, 5, 5 14
96 109 Torgeir Sundby Opel NMK Gardermoen 5, 5, 3, 1 14
96 136 Arne Tangen Saab KNA Solør Motorsport 5, 5, 3, 1 14
98 168 Atle Skarabråten Volvo NMK Gardermoen 3, 3, 5, 3 14
99 137 Rune Kirkeby Volvo NMK Ringsaker 3, 5, 3, 3 14
100 126 Thomas Aasen Tråholt Volvo NMK Gardermoen 5, 3, 3, 3 14
101 44 Kim Pedersen Saab KNA Solør Motorsport 5, 5, 3, 0 13
102 152 Morten Ottesen Opel NMK Gardermoen 7, 3, 1, 1 12
103 124 Odd Arne Frøhaug Opel Manta NMK Trysil 3, 1, 5, 3 12
104 90 Ole Kristian Stenslet Ford NMK Aurskog-Høland 3, 3, 3, 3 12
105 187 Glenn Oppegård Volvo 245 NMK Gardermoen 3, 0, 3, 5 11
106 129 Stian Holte VW Golf NMK Gardermoen 0, 5, 3, 3 11
107 34 Ernst Ove Johansen VW KNA Indre Ytre Østfold 0, 10, 0, 0 10
108 189 Odd Tore Tråholdt Volvo NMK Gardermoen 5, 0, 0, 5 10
109 177 Henning Granberg VW NMK Elverum 5, 5, 0, 0 10
110 80 Rune Haugen BMW KNA Eiker 5, 1, 3, 1 10
111 75 Øystein Holtet Volvo NMK Gardermoen 0, 3, 3, 3 9
112 28 Peder Økseter NAF Sør-Østerdal 1, 0, 7, 0 8
113 173 David Syversen Peugeot NMK Hamar 0, 3, 5, 0 8
114 155 Glenn Michael Solberg Volvo KNA Solør Motorsport 5, 3, 0, 0 8
115 176 Finn Johannessen Citroën NMK Gardermoen 1, 1, 3, 3 8
116 141 Jan Olav Gjedtjernet Golf KNA Solør Motorsport 1, 3, 1, 3 8
117 190 Rune Nilsen Renault NAF Øvre Østfold 3, 1, 1, 3 8
118 84 Geir-Arne Halvorsen Ford NMK Gardermoen 3, 3, 1, 1 8
119 125 Ole Eivind Schärer Saab KNA Solør Motorsport 7, 0, 0, 0 7
120 56 Jan Haugen VW KNA Eiker 5, 1, 0, 0 6
121 52 Bjørn-Tore Staås VW NMK Trøgstad 3, 0, 3, 0 6
122 64 Geir Bartnes Opel NMK Hadeland 1, 1, 3, 1 6
123 31 Trond Samuelsen Volvo NMK Gardermoen 1, 3, 1, 1 6
124 51 Martin Otterstad Saab NMK Elverum 0, 3, 0, 1 4
125 29 Andre Nyberg Opel NMK Ringsaker 1, 0, 3, 0 4
126 15 Einar Alexandersen Saab NMK Elverum 0, 0, 0, 0 0
126 32 Kjell Randen BMW NMK Nord-Gudbrandsdal 0, 0, 0, 0 0

Trukket fra stevne
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
19 Stig Rune Skjærmoen Nissan NMK Elverum
49 Arne Nilsen Toyota NMK Hamar
63 Tore Bronken Saab NMK Elverum
61 Svein Nilsen Volvo NMK Fluberg
9 Dan Henrik Johansen VW NMK Trøgstad
183 Espen Hagen VW NMK Ringsaker
99 Erik Johansen Skoda NMK Hamar
156 Tore Tollersrud Volvo NMK Elverum
24 Marlow Hjørnerud VW NAF Spydeberg
25 Dag Amund Engemoen Volvo NMK Elverum
40 Espen Kerim VW NMK Konsmo
71 Magne Stokke VW NMK Melhus
83 Knut Arne Solheim Opel Team Konkurs NMK Hadeland
105 Lars Petter Solberg VW NAF Øvre Østfold
181 Lisbeth Johansen Nissan NMK Hamar

 

NMK Elverum
ELVERUMSFESTIVALEN 2008
Oppdatert 10.08.2008 16:24
Resultat etter finale - BC Junior - Offisiell
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
1 615 Per Kristian Rustad VW NMK Rena 7, 10, 10, 10 37
2 602 Joakim Berget Volvo NMK Engerdal 10, 7, 7, 10 34
3 605 Tom Houmsmoen Saab NMK Elverum 10, 10, 5, 10 35
4 616 Glenn Haug Saab 99 NMK Gardermoen 3, 10, 10, 7 30
5 601 Steffen Skustad Saab NMK Elverum 10, 10, 10, 5 35
6 612 Niclas Olsson Mitsubishi NMK Elverum 10, 10, 10, 5 35
7 637 Håkon Kolåsæter VW NMK Trysil 10, 3, 10, 7 30
8 627 Cato Risbergseter Volvo KNA Solør Motorsport 10, 3, 7, 7 27
9 603 Erik Horndalen Volvo NMK Elverum 7, 5, 7, 10 29
10 639 Bjørn Egil Sørlie Honda NMK Gardermoen 5, 7, 5, 10 27
11 640 Preben Sollien Saab KNA Solør Motorsport 5, 0, 10, 7 22
12 632 Niklas Nordgård Opel NMK Trysil 5, 1, 5, 10 21
13 623 Kenneth Jensrud Audi Family KNA Solør Motorsport 7, 10, 0, 5 22
14 617 Halvor Nystuen VW Golf NMK Elverum 7, 5, 7, 5 24
15 629 Kim Andre Moen Strand Volvo NMK Trysil 7, 7, 0, 3 17
16 631 Heidi Sørlie Nissan NMK Gardermoen 3, 3, 7, 7 20
17 618 Siv Agnethe Nordby Opel NMK Gardermoen 5, 7, 3, 1 16
18 634 Jon-Anders Nordby Volvo NMK Gardermoen 3, 7, 5, 5 20
19 621 Niklas Sørlie VW KNA Indre Østfold 3, 5, 5, 3 16
20 609 Ole Marius Myrvold Saab NMK Elverum 7, 7, 0, 1 15
21 620 Preben Kvernvolden Saab NMK Elverum 0, 3, 7, 5 15
22 610 Magnus Syversen Opel Ascona NMK Elverum 7, 5, 0, 3 15
23 611 Hans Christian Nøkleholm Saab NMK Hamar 10, 3, 0, 0 13
24 614 Alexander Arnestad Volvo NMK Ringsaker 0, 5, 0, 7 12
25 613 Morten Messenlien Volvo NMK Ringsaker 5, 1, 3, 1 10
26 638 Markus Wågø Syversen Peugeot NMK Hamar 5, 0, 3, 0 8
27 619 Øystein Hansen Ford NMK Gardermoen 1, 0, 3, 3 7
28 628 Mikael Kulvik VW NAF Øvre Østfold 3, 0, 0, 3 6
29 625 Kim-Robin Hogstad Volvo NMK Elverum 1, 0, 1, 0 2

Trukket fra stevne
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
633 Bjørn Tollersrud Volvo NMK Elverum
630 Emil Buen Opel NMK Elverum

 

NMK Elverum
ELVERUMSFESTIVALEN 2008
Oppdatert 10.08.2008 16:23
Resultat etter finale - BC Dameklasse - Offisiell
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
1 301 Annemone Hagelund VW NMK Elverum 10, 10, 5, 10 35
2 303 Line Myrvold Saab NMK Hamar 7, 10, 10, 7 34
3 305 Siv Tandberg Håkonsen VW NMK Gardermoen 3, 10, 10, 10 33
4 302 Marita Kjelstad Saab KNA Solør Motorsport 10, 7, 7, 10 34
5 309 Vigdis Eriksen VW Golf NMK Ringsaker 10, 3, 10, 7 30
6 317 Nancy Askheimstuen Ford NMK Gardermoen 3, 3, 5, 5 16
7 319 Lena Brinch Kristiansen Opel NMK Hadeland 5, 3, 7, 7 22
8 313 Ann Kristin Arnesen Golf NMK Aurskog-Høland 3, 5, 1, 5 14
9 314 Hanne Lindgren Ford NMK Aurskog-Høland 1, 7, 3, 1 12
10 308 Caroline Sannerhaugen VW NMK Gardermoen 7, 5, 3, 3 18
11 307 Julie Haugen VW KNA Modum og Ringerike 7, 7, 7, 5 26
12 318 Maren Bergersen Saab NMK Elverum 5, 5, 0, 0 10
13 315 Evy Sandnes Golf NMK Gardermoen 5, 1, 0, 3 9

Trukket fra stevne
Pl. St. Navn Bilmerke Motorklubb Poeng Tot
311 Monica Tangen Saab KNA Solør Motorsport

 

NMK Elverum
Kvalifisering til Landsfinalen Junior og Senior Lørdag 10 Mai 2008
BC Junior  
Plass Startnr Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 201 STEFFEN SKUSTAD SAAB NMK ELVERUM 10, 10, 10 30
2 202 NICLAS OLSSON MITSUBISHI OLSSON MSP. NMK ELVERUM 10, 10, 7 27
3 234 GLENN  HAUG VOLVO TEAM GREVLING NMK GARDERMOEN 10, 10, 10 30
4 219 TOM HOUMSMOEN SAAB TEAM LILLEGREND NMK ELVERUM 7, 10, 10 27
5 246 HENNING HERMANSEN SIMCA 1000 NMK RINGSAKER 10, 10, 3 23
6 206 ERIK HORNDALEN VOLVO NMK ELVERUM 10, 7, 10 27
7 227 JIM "JIMMER`N" WEGGERSEN VOLVO OVERTHETOP NMK HØNEFOSS 7, 10, 5 22
8 205 HÅKON KOLÅSÆTER VOLKSWAGEN NMK TRYSIL 10, 10, 7 27
9 233 BJØRN EGIL SØRLIE OPEL TEAM GREVLING NMK GARDERMOEN 7, 5, 10 22
10 238 LASSE FOSS VW GOLF KRIGER`N NMK TRYSIL 7, 10, 0 17
11 242 EMIL MELBYE SAAB NMK AURSKOG-HØLAND 5, 7, 10 22
12 241 ROAR STORBÆK VOLVO TEAM SÆRNMO NMK TRYSIL 7, 7, 7 21
13 230 ANDERS BAKKEN VOLVO NON-STOP RACING NMK MODUM OG SIGDAL 7, 5, 5 17
14 223 PATRICK GYSTAD VW GOLF ENEBAKK RACING NMK GARDERMOEN 10, 0, 7 17
15 203 JOAKIM BERGET VOLVO NMK ENGERDAL 10, 0, 10 20
16 216 KIM ANDRE BJØRKLUND SAAB 900 TEAM2ENKLE KNA SOLØR MOTORSPORT 7, 10, 0 17
17 209 EMIL BUEN SAAB TEAM LILLEGREND NMK ELVERUM 7, 5, 3 15
18 212 MARIUS RØSHOLT MAZDA OVERTHETOP NMK HØNEFOSS 5, 5, 7 17
19 220 PREBEN SOLLIEN SAAB KNA SOLØR 5, 0, 10 15
20 213 LARS VEGARD RAUKEN FINNSKOGEN RACING TEAM KNA SOLØR MOTORSPORT 10, 7, 0 17
21 235 MATS SNARE PEUGEOT UFF KNA SOLØR MOTORSPORT 3, 5, 7 15
22 229 ERIK JENSEN VW GOLF TEAM BYBRUA NMK FLUBERG 5, 5, 5 15
23 249 MALIN GJERSTAD SAAB NMK AREMARK 5, 7, 1 13
24 221 VEGARD JOTA VOLVO 245 TEAM SÆRNMO NMK TRYSIL 3, 3, 7 13
24 215 MARKUS W SYVERSEN MAZDA OTTESTAD RACING NMK HAMAR 3, 3, 7 13
26 244 ERIK ANDRE LOMUNDAL OPEL NMK FLUBERG 3, 7, 3 13
26 211 HANS PETTER EMILSEN MAZDA NMK AREMARK 3, 7, 3 13
28 218 MAGNUS SYVERSEN OPEL TEAM PLUNDER OG HEFT NMK ELVERUM 5, 5, 3 13
29 228 ROBIN BAKKE ANDRESEN VW NMK GARDERMOEN 1, 5, 5 11
30 207 KENNETH JENSRUD SAAB FINNSKOGEN RACINGTEAM KNA SOLØR MOTORSPORT 3, 3, 5 11
31 231 THERESE KARLSEN FORD TEAM GØY NMK GARDEMOEN 5, 3, 3 11
32 232 KNUT ANDRE  DAHL TOYOTA NMK GARDERMOEN 10, 0, 0 10
33 210 NIKLAS NORDGÅRD OPEL TEAM LINNÆS NMK TRYSIL 7, 0, 3 10
34 214 SIMON W SYVERSEN ESCORT OTTESTAD RACING NMK HAMAR 3, 7, 0 10
35 217 CATO RISBERGSETER VOLVO FINNSKOGEN RACINGTEAM KNA SOLØR MOTORSPORT 1, 7, 0 8
36 245 VEGARD HERMANSEN SAAB FORT HJORT NMK RINGSAKER 5, 3, 0 8
36 247 TORE JENSEN VOLVO NMK HAMAR 5, 3, 0 8
38 236 KIM ANDRE MOEN STRAND VW TEAM SÆRNMO NMKTRYSIL 7, 0, 0 7
39 240 ALEKSANDER ODDLØKKEN OPEL KNA SOLØR MOTORSPORT 1, 1, 5 7
40 208 PREBEN KVERNVOLDEN SAAB TEAM LILLEGREND NMK ELVERUM 0, 1, 5 6
41 204 VEGAR NESSET BMW TEAM GUTTA FRA BYGDA NMK RENA 0, 5, 1 6
42 222 OLE MARIUS MYRVOLD SAAB NMK ELVERUM 3, 3, 0 6
43 224 HANS CHRISTIAN NØKLEHOLM VOLVO NMK HAMAR 5, 0, 0 5
44 226 TINE "TJORTA" DALEN FORD OVERTHETOP NMK HØNEFOSS 0, 3, 0 3
45 237 BJØRN TOLLERSRUD VOLVO NMK ELVERUM 1, 0, 0 1
46 239 HALVOR NYSTUEN VW GOLF NMK ELVERUM 0, 0, 0 0
Antall deltakere: 46
BC Senior                 
Plass Startnr Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 50 KJETIL FINSTAD VW STATOIL NMK ELVERUM 10, 10, 10 30
2 2 JØRN GRINDEN SAAB NMK ELVERUM 10, 10, 7 27
3 28 ARNT HELGE SOLBERG VW TEAM BANGAN NMK STØREN 10, 10, 10 30
4 1 KJETIL SOLLI VW BANDIT NMK ELVERUM 7, 10, 10 27
5 41 ESPEN HÅKONSEN VW NMK GARDERMOEN 10, 10, 10 30
6 38 STIG MORTEN BRONKEN VW GOLF NMK ELVERUM 10, 10, 10 30
7 87 JENS ANDRE BØNØGÅRD SAAB NMK AREMARK 7, 7, 10 24
8 70 MORTEN FLATENG VW NMK NORDGUDBRANDSDAL 10, 7, 10 27
9 45 HANS EINAR MØRKHAGEN FIAT NMK ELVERUM 5, 10, 10 25
10 6 ASBJØRN HERMANSEN SIMCA NMK RINGSAKER 7, 10, 10 27
11 9 MARTIN SANDMOEN SAAB TEAM LILLEGREND NMK ELVERUM 5, 10, 10 25
12 18 STÅL-ERIK RIVENES VW GOLF TEAM LILLEGREND NMK ELVERUM 7, 7, 7 21
13 5 KJELL SORMBROEN OPEL NMK ELVERUM 10, 10, 3 23
14 90 KAI JØRGENSEN VOLVO NMK HAMAR 10, 7, 7 24
15 43 JAN HAUGEN NSU TT 1000 KNA EIKER 10, 3, 10 23
16 32 ERNST OVE JOHANSEN VW KNA INDRE YTRE ØSTFOLD 7, 10, 7 24
17 75 OLE IVAR VERMUNDSDAMMEN VOLVO KNA SOLØR MOTORSPORT 7, 7, 7 21
18 3 DANIEL SVENSBERGET SAAB NMK ELVERUM 5, 5, 10 20
19 20 ØYSTEIN KORSBAKKEN SAAB TEAM FLÅKLYPA NMK ELVERUM 10, 5, 7 22
20 12 TERJE SOLBERG VW NMK MELHUS 10, 10, 3 23
21 31 BJØRN TORE ALFSTAD VW SPIKDAL`N NMK RINGSAKER 10, 3, 7 20
22 71 HALVOR SIGFRIDSTAD VOLVO KNA SOLØR MOTORSPORT 5, 7, 7 19
23 24 KENNETH FOSSMO OPEL TEAM BANGAN NMK STØREN 7, 5, 7 19
23 91 PÅL RINDAL SAAB KNA SOLØR MOTORSPORT 7, 5, 7 19
25 82 OLE EIVIND SCHÄRER SAAB KNA SOLØR MOTORSPORT 7, 7, 5 19
26 86 TOM ATLE SIGFRIDSTAD OPEL NMK STOR-ELVDAL 1, 7, 10 18
26 67 KJELL IVAR BÆVREVOLL VW NMK NORD GUDBRANDSDAL 1, 7, 10 18
28 58 OLE KRISTIAN AASVESTAD OPEL OTTESTAD RACING NMK HAMAR 10, 3, 5 18
29 49 IVAN KJELSTAD SAAB KNA SOLØR MOTORSPORT 7, 10, 0 17
30 64 BENT HAGEN OPEL SUS OG DUS NMK HØNEFOSS 10, 7, 0 17
31 62 KIM PEDERSEN SAAB KNA SOLØR 7, 7, 3 17
32 39 ALEXANDER  HAUGLID OPEL NAF VALDRES 5, 5, 7 17
33 42 ATLE KENNETH SKARABRÅTEN VOLVO NMK GARDERMOEN 5, 7, 5 17
34 76 OLE JOAR WEGGERSEN VOLVO OVERTHETOP NMK HØNEFOSS 7, 5, 5 17
35 68 MAGNUS AMUNDSEN VW NMK GARDERMOEN 3, 10, 3 16
36 54 TOM ANDRÉ FRØHAUG VOLVO TEAM SÆRNMO NMK TRYSIL 10, 3, 3 16
37 16 STEFFEN JOHANSEN SAAB NMK ELVERUM 5, 10, 0 15
38 37 ALF  GODTLAND TOYOTA NMK STØREN 3, 5, 7 15
39 60 TORMOD KARLSTAD OPEL KARLSTAD MOTORSPORT NMK GARDERMOEN 5, 3, 7 15
39 22 ARILD WESTERHAUG SAAB TEAM FLÅKLYPA NMK ELVERUM 5, 3, 7 15
41 23 STEIN OPSAHL OPEL OTTESTAD RACING NMK HAMAR 3, 7, 5 15
42 40 THOMAS AALBORG SAAB NMK GARDERMOEN 7, 3, 5 15
42 11 JAN VIDAR KVERNVOLDEN SAAB NMK ELVERUM 7, 3, 5 15
44 34 OLE MARTIN MELLEM OPEL TEAM ENG NMK RINGSAKER 5, 7, 3 15
45 78 HÅVARD JOHANSEN FORD KNA SOLØR MOTORSPORT 10, 1, 3 14
46 30 STÅLE R. GRINDEN VOLVO NMK ELVERUM 10, 0, 3 13
47 52 BØRRE HAAVE VOLVO NMK RINGSAKER 7, 1, 5 13
47 44 TOM KARLSTAD OPEL KARLSTAD MOTORSPORT NMK GARDERMOEN 7, 1, 5 13
49 27 STEINAR SANNERHAUGEN VW NMK GARDERMOEN 3, 5, 5 13
50 15 JAN OLAV GJEDDKJÆRNET VW GOLF KNA SOLØR MOTORSPORT 5, 5, 3 13
51 93 ARNE NILSEN OPEL KADETT NMK HAMAR 5, 7, 0 12
52 7 BJØRN OLAV BRENDEN OPEL STANGE RACING NMK HAMAR 7, 1, 3 11
53 21 JONNY TOFTHAGEN SAAB TEAM FLÅKLYPA NMK ELVERUM 5, 5, 1 11
54 65 STEFFEN LYSAKER SAAB NMK ELVERUM 0, 5, 5 10
55 36 FRODE BRENDEN OPEL NMK TRYSIL 5, 5, 0 10
55 56 ROGER KVERNBEKK TOYOTA STARLETT NMK GARDERMOEN 5, 5, 0 10
57 81 TOM ANDRE GRYTDAL VW GOLF NMK GARDERMOEN 3, 1, 5 9
57 66 JAN ERIK SVENDSTAD OPEL OVERTHETOP NMK HØNEFOSS 3, 1, 5 9
59 85 EIVIND HALLE VOLVO KNA KONGSVINGER 0, 3, 5 8
60 13 DANIEL STORSVEEN VOLVO NAF MOTORSPORT GJØVIK 5, 0, 3 8
61 14 THORE GHODHBANE FORD KNA SOLØR MOTORSPORT 3, 5, 0 8
61 17 ESPEN SMÅØIEN VW MOTORSPORT NMK MELHUS 3, 5, 0 8
63 46 INGAR SNARE PEUGEOT KNA SOLØR MOTORSPORT 5, 3, 0 8
64 8 LINE MYRVOLD SAAB NMK HAMAR 3, 3, 0 6
64 26 KJELL FOSSMO VW GOLF TEAM BANGAN NMK STØREN 3, 3, 0 6
64 47 TOM NÅRSTAD BOBLE NMK NORD-GUDBRANDSDAL 3, 3, 0 6
67 79 ERLEND RINDAL SAAB NMK HAMAR 1, 0, 3 4
68 33 BJØRN CATO BUNES FIAT FILLE NMK GARDERMOEN 3, 0, 1 4
69 59 GEORG BERGSJØBRENDEN OPEL NMK GJØVIK 1, 3, 0 4
70 35 JON CHRISTER OLSEN OPEL NMK ELVERUM 3, 1, 0 4
71 57 CLAS EGIL STERNER VW NMK GARDERMOEN 0, 3, 0 3
72 4 JAN LILLEGREND SAAB TEAM LILLEGREND NMK ELVERUM 3, 0, 0 3
72 69 GLENN MICHAEL SOLBERG VOLVO KNA SOLØR MOTORSPORT 3, 0, 0 3
72 72 PÅL BERG VW KNA SOLØR MOTORSPORT 3, 0, 0 3
75 77 RUNE HARBOSEN VOLVO 142 KNA SOLØR MOTORSPORT 1, 0, 0 1
76 74 TORE TOLLERSRUD VOLVO NMK ELVERUM 0, 0, 0 0
76 89 KJETIL BERG OPEL NMK ELVERUM 0, 0, 0 0
76 83 TOMMY BRÅTHEN BMW TEAM ENG NMK RINGSAKER 0, 0, 0 0
76 61 AGNAR BAKKEN VOLVO NMK VALDRES 0, 0, 0 0
76 80 MONICA LUNDBY SAAB NMK ELVERUM 0, 0, 0 0
76 51 TORGEIR SUNDBY OPEL KARLSTAD MOTORSPORT NMK GARDERMOEN 0, 0, 0 0
Antall deltakere: 81

 

NMK Elverum
ELVERUMSFESTIVALEN, Starmoen Motorsenter 11-12/8-2007
BC Senior Resultat etter finale - BC Senior - Offisiell
Plass Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 Kjell Sormbroen Opel NMK Elverum 7, 10, 10, 10 37
2 Arnt helge Solberg VW Team Bangan NMK Støren 10, 10, 10, 10 40
3 Tommy Kristiansen Opel Team Eng`s NMK Ringsaker 7, 10, 10, 10 37
4 Pål Rhonny Olsen VW NMK Elverum 7, 10, 10, 10 37
5 Kjetil Finstad VW Statoil NMK Elverum 10, 5, 10, 10 35
6 Stian Henriksen VW NMK Hamar 10, 10, 10, 10 40
7 Hans Einar Mørkhagen Fiat NMK Elverum 10, 10, 10, 7 37
8 Jan Lillegrend Saab Team Lillegrend NMK Elverum 10, 7, 10, 10 37
9 Øystein Olsen VW NMK Elverum 10, 7, 10, 10 37
10 Kenneth Fossmo Opel Team Bangan NMK Støren 10, 10, 10, 7 37
11 Arnfinn Lund VW NMK Aremark 10, 0, 10, 10 30
12 Hans Roar Sørlie VW KNA Indre/Ytre Østfold 7, 10, 10, 7 34
13 Terje Svensberget Saab NMK Elverum 10, 10, 7, 7 34
14 Jan Fredrik Lund VW NMK Elverum 7, 10, 10, 7 34
15 Tommy Eng Volvo NMK Ringsaker 7, 7, 10, 10 34
16 Jan Vidar Martinsen Opel NMK Gjøvik 7, 7, 10, 10 34
17 Oddvar Myren VW Golf NMK Støren 10, 10, 7, 7 34
18 Jan Fredrik Bronken Saab NMK Elverum 5, 7, 10, 10 32
19 Espen Håkonsen VW NMK Gardermoen 5, 7, 10, 10 32
20 Ronny Sparby VW KNA Solør Motorsport 10, 10, 3, 10 33
21 Arne Roger Grandahl VW KNA Solør Motorsport 5, 10, 7, 7 29
22 Dan Henrik Johansen VW NMK Trøgstad 7, 10, 7, 5 29
23 Espen Mikkelsen VW NMK Hamar 3, 5, 10, 10 28
24 Kristian Fossum Opel NMK Gardermoen 10, 7, 7, 5 29
25 Kjetil Holtet VW NMK Gardermoen 3, 10, 7, 10 30
26 Ole Gunnar Halvorsen VW NMK Elverum 10, 10, 10, 0 30
27 Magnus Amundsen Opel NMK Gardermoen 3, 10, 10, 5 28
28 Atle Kenneth Skarabråten Volvo 360 NMK Gardermoen 7, 7, 7, 7 28
29 Steffen Johansen Saab NMK Elverum 10, 7, 0, 10 27
30 Morten Ottesen Opel NMK Gardermoen 5, 7, 5, 10 27
31 Henning Aasheim Volvo NMK Elverum 10, 5, 7, 5 27
32 Terje Bredesen VW KNA Solør Motorsport 3, 10, 3, 10 26
33 Jon Christer Olsen Opel NMK Elverum 7, 5, 7, 7 26
34 Bjørn Arnestad Volvo NMK Ringsaker 7, 7, 5, 7 26
35 Roger Nordseth Opel Aremoen Racing NMK Gardermoen 7, 7, 7, 5 26
36 Stene Andrè Johansen VW NMK Trøgstad 10, 10, 0, 5 25
37 Kjetil Solli NSU 1000 NMK Elverum 10, 10, 5, 0 25
38 Kai Jørgensen Opel KNA Solør Motorsport 1, 7, 10, 7 25
39 Paal Bjørnstad Honda KNA Eiker 3, 5, 7, 10 25
40 Trond Vidar Solheim Opel NMK Hadeland 5, 3, 7, 10 25
41 Frode H. Sørlie Opel NMK Gardermoen 3, 10, 5, 7 25
42 Kent Arild Furulund Volvo NMK Hamar 10, 7, 5, 3 25
43 Trond Wiggo Smedsrud Opel Super NMK Gardermoen 10, 5, 5, 5 25
43 Tom Andre Frøhaug Volvo Team Særnmo NMK Trysil 10, 5, 5, 5 25
45 Espen Sørlie VW KNA Indre/Ytre Østfold 10, 3, 1, 10 24
46 Tore Bronken Saab NMK Elverum 7, 10, 7, 0 24
47 Geir Arnestad Volvo NMK Ringsaker 5, 7, 5, 7 24
48 Lasse Bruu Volvo team Stram Wire NMK Aurskog-Høland 3, 10, 7, 3 23
49 Jan Oddvar Knutsen Opel Torden Racing team NMK Kongsberg 10, 3, 7, 3 23
50 Rune Bekkevold Volvo Psyco NMK Ringsaker 10, 3, 5, 5 23
51 Roger Tangen Volvo AC/BC Brumunddal 7, 10, 0, 5 22
52 Tor Anders Andersen VW NMK Aremark 7, 5, 10, 0 22
52 Andre Paulsen Opel NMK Hamar 7, 5, 10, 0 22
54 Hans Olav Hagen Opel NMK Hadeland 7, 5, 3, 7 22
55 Jan Haugen Toyota KNA Eiker 5, 7, 7, 3 22
56 Tore Arnestad Volvo Team Mesnali NMK Ringsaker 5, 5, 7, 5 22
57 Ole Ivar Vermundsdammen VW KNA Solør Motorsport 10, 1, 3, 7 21
58 Anders Haukaasen Peugeot 205 NMK Hamar 7, 1, 10, 3 21
59 Karl Michael Johansen Volvo 244 NMK Sarpsborg 5, 10, 1, 5 21
60 Ole Eivind Schärer Opel Ascona KNA Solør Motorsport 3, 0, 7, 10 20
61 Kjell Fossmo VW Golf Team Bangan NMK Støren 1, 5, 7, 7 20
62 Odd Arne Frøhaug Opel team Særnmo NMK Trysil 7, 1, 5, 7 20
63 Tom Karlstad Opel NMK Gardermoen 7, 3, 3, 7 20
63 Ole Martin Mellem Opel Team Eng`s NMK Ringsaker 7, 3, 3, 7 20
65 Cato Fredriksberg Volvo 740 NMK Hamar 3, 1, 5, 10 19
66 Andreas Hagen Opel NMK Hadeland 1, 3, 7, 7 18
67 Jan Vidar Kvernvolden Saab Team Lillegrend NMK Elverum 1, 7, 3, 7 18
68 Hans Erik Eriksen Volvo Amazon NMK Ringsaker 7, 5, 1, 5 18
68 Sven Hansen Saab 900 NMK Elverum 7, 5, 1, 5 18
70 Roger Kvernbekk Volvo NMK Gardermoen 3, 3, 5, 7 18
71 Feir Stian Fredheim Volvo 240 NMK Fluberg 5, 7, 3, 3 18
72 Trond-Håvard Østheim Saab NMK Hadeland 5, 3, 5, 5 18
73 Tommy Bråten BMW Team Eng`s NMK Ringsaker 5, 5, 3, 5 18
74 Fred Arild Gandahl VW KNA Solør Motorsport 0, 7, 10, 0 17
74 Stig Bjørnstad VW NMK Hamar 0, 7, 10, 0 17
76 Ole Kristian Aasvestad BMW NMK Hamar 10, 7, 0, 0 17
77 Ronny Tollefsen VW NMK Aremark 7, 7, 3, 0 17
78 Stian Nordstad Opel NAF Verdal`n Racingteam 5, 5, 0, 7 17
79 Mats Messenlien Opel NMK Ringsaker 10, 1, 5, 0 16
80 Rune Pettersen Opel NMK Hamar 1, 7, 3, 5 16
81 Lars Erik Skogen VW NMK Fluberg 5, 1, 7, 3 16
82 Tormod Karlstad Opel NMK Gardermoen 3, 3, 5, 5 16
83 Alf-Kristian Antonsen Volvo NMK Gardermoen 3, 5, 5, 3 16
84 Vidar Sveen Ford  NMK Hamar 5, 3, 5, 3 16
85 Bjørn Andresen VW Tangen's NMK Hamar 0, 1, 7, 7 15
86 Kjell Melaas VW Golf NMK Hadeland 5, 3, 7, 0 15
87 Bjørnar Pettersen Saab 99 NMK Elverum 3, 7, 5, 0 15
88 Per Håkon Krogsæter Opel NMK Gardermoen 0, 5, 5, 5 15
89 Steinar Sannerhaugen VW Golf NMK Gardermoen 5, 5, 5, 0 15
90 Roar Pettersen Opel NMK Ringsaker 3, 7, 1, 3 14
91 Kåre Andre Myhre Opel NMK Gjøvik 5, 5, 3, 1 14
92 Henning Hov Opel NMK Hamar 3, 5, 3, 3 14
93 Ernst Ove Johansen VW KNA Indre/Ytre Østfold 0, 10, 3, 0 13
94 Fredrik Brun Volvo NMK Stor-Elvdal 1, 5, 7, 0 13
95 Kim Pedersen Opel KNA Solør Motorsport 7, 5, 1, 0 13
96 Krister Skjærbekk Volvo 240 NMK Hamar 7, 0, 3, 3 13
97 Kenneth Johansen VW NMK Hamar 3, 3, 7, 0 13
98 Vidar Janson Ford  NMK Gardermoen 0, 5, 5, 3 13
99 Sven nordal Opel NMK Hamar 5, 1, 1, 5 12
100 Jan Bakken BMW NMK Gardermoen 1, 3, 5, 3 12
101 Bjørn-Ivar Haug Volvo NMK Ringsaker 5, 3, 3, 1 12
102 Tom Atle Sigfridstad Volvo NMK Stor-Elvdal 0, 10, 1, 0 11
103 Erik Johansen VW NMK Hamar 10, 1, 0, 0 11
104 Jonny Sveen Ford Sierra NMK Hamar 5, 1, 0, 5 11
105 Børre Haave Volvo NMK Ringsaker 3, 3, 5, 0 11
106 Steffen Lysaker Saab Team Lillegrend NMK Elverum 3, 5, 3, 0 11
107 Martin Sandmoen Saab Team Lillegrend NMK Elverum 10, 0, 0, 0 10
108 Hans Bråthen Peugeot 205 NMK Ringsaker 3, 1, 1, 5 10
109 Truls Arne Strømsodd VW NMK Hadeland 1, 3, 5, 1 10
109 Joar Hagen Volvo Team Eng`s NMK Ringsaker 1, 3, 5, 1 10
111 Geir-Arne Halvorsen Volvo NMK Gardermoen 3, 1, 3, 3 10
112 Bjørn Olsen VW Golf NMK Elverum 5, 0, 1, 3 9
113 Thomas Paulsen Opel Kadett NMK Gardermoen 5, 1, 0, 3 9
114 Cato Sveen Opel Corsa NMK Hamar 0, 3, 3, 3 9
115 Lars Søberg Fiat Fille NMK Gardermoen 3, 0, 3, 3 9
116 Thomas Johansen VW KNA Solør Motorsport 0, 7, 1, 0 8
117 Geir Ove Rensmoen VW NMK Aremark 1, 7, 0, 0 8
118 Ole Martin Bakke Volvo NMK Modum & Sigdal 3, 5, 0, 0 8
119 Morten Fossum VW NMK Rena 5, 3, 0, 0 8
119 Jon Inge Hørsandlien VW NMK Rena 5, 3, 0, 0 8
121 Lars Johnsen VW Golf NMK Aremark 0, 0, 7, 0 7
122 Kjetil Myhre Kjexrud Opel NMK Hadeland 1, 1, 0, 5 7
123 Knut Arne Solheim Opel NMK Hadeland 1, 1, 3, 1 6
124 Benjamin Grøsland Citroën KNA Eiker 5, 0, 0, 0 5
125 Bjørn Olav Brenden Opel KNA Solør Motorsport 1, 3, 1, 0 5
126 Glenn Dahlstrøm Opel NMK Hadeland 3, 1, 0, 0 4
127 Truls Solberg VW NAF Øvre Østfold 0, 3, 0, 0 3
128 Robert Sveen Ford  NMK Hamar 3, 0, 0, 0 3
129 Morten Løvlihagen Opel NMK Hadeland 1, 0, 0, 1 2
130 Espen Linnerud Skoda NMK Hamar 0, 0, 0, 0 0
130 Rune Johannessen Opel Viagra NMK Gardermoen 0, 0, 0, 0 0

 

 

BC Junior Resultat etter finale - BC Junior - Offisiell
Plass Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 Steffen Skustad Saab NMK Elverum 10, 7, 10, 10 37
2 Joakim Berget Volvo NMK Trysil 7, 10, 5, 10 32
3 Erik Horndalen Volvo NMK Rena 10, 0, 10, 10 30
4 Tommy Pettersen Opel NMK Hamar 7, 10, 10, 7 34
5 Tom Houmsmoen Saab NMK Elverum 5, 10, 10, 7 32
6 Kay Morten Martinsen Opel NMK Gjøvik 7, 10, 10, 7 34
7 Bjørn Ola Grøterud Volvo NMK Modum & Sigdal 10, 7, 10, 5 32
8 Kenneth Monsbakken Volvo NMK Stor-Elvdal 10, 5, 7, 5 27
9 Jon Erik Byenstuen Volvo NMK Hamar 0, 10, 7, 10 27
10 Kim Mastad Saab NMK Aurskog-Høland 5, 10, 3, 10 28
11 Aleksander Wiik Saab superrask NMK Gardermoen 5, 7, 7, 7 26
12 Tore Tollersrud Volvo NMK Elverum 10, 0, 5, 3 18
13 Heike Myhre Pedersen Opel NMK Gjøvik 7, 5, 5, 5 22
14 Lasse Foss VW Golf NMK Trysil 10, 0, 0, 10 20
15 Elisabeth Karlstad Ford  KNA Solør Motorsport 7, 5, 5, 5 22
16 Hans Christian Nøkleholm Opel NMK Hamar 10, 5, 5, 0 20
17 Lars øyvind Østli Volvo NMK Elverum 7, 7, 5, 0 19
18 Jørgen Aasheim Volvo NMK Elverum 5, 7, 7, 0 19
19 Tore Jensen Volvo NMK Hamar 0, 3, 7, 5 15
20 Siv Agnethe Nordby Opel NMK Gardermoen 5, 0, 3, 7 15
21 Håkon Kolosæter VW Golf NMK Trysil 7, 7, 0, 0 14
22 Emil Rognlien Opel Kadett NMK Aremark 3, 3, 3, 5 14
23 Ole Marius Myrvold Saab NMK Elverum 5, 3, 3, 3 14
24 Emil Buen Opel Team Lillegrend NMK Elverum 5, 3, 3, 1 12
25 Inger Helene Ottesen Honda NMK Gardermoen 3, 0, 1, 7 11
26 Kim-Robin Hogstad Volvo 244 NMK Elverum 0, 3, 7, 0 10
27 Kristoffer Sandmoen Saab Team Lillegrend NMK Elverum 0, 5, 1, 3 9
28 Håvard Blikseth Volvo NMK Gjøvik 0, 0, 1, 3 4
29 Preben Kværnvolden Saab NMK Elverum 0, 0, 0, 1 1
30 Ellen Ullerud Opel NMK Gardermoen 0, 1, 0, 0 1
31 Line Ullerud Opel NMK Gardermoen 0, 0, 0, 0 0
Antall deltakere: 31

 

 

BC Dameklasse Resultat etter finale - BC Dameklasse - Offisiell
Plass Navn Bilmerke Klubb Heatpoeng Poeng
1 Annemone Hagelund VW NMK Elverum 10, 10, 10, 10 40
2 Marita Kjeldstad Saab KNA Solør Motorsport 7, 10, 10, 7 34
3 Line Myrvold Saab NMK Hamar 7, 7, 10, 5 29
4 Anne Tanum Saab NMK Elverum 10, 10, 3, 10 33
5 Siv Tandberg Håkonsen VW NMK Gardermoen 10, 10, 0, 10 30
6 Gro Anette Smedsrud VW NMK Gardermoen 5, 7, 7, 10 29
7 Caroline Sannerhaugen VW NMK Gardermoen 7, 5, 7, 5 24
8 Hege Olsen VW KNA Indre/Ytre Østfold 5, 0, 10, 7 22
9 Hanne Lindgren Volvo NMK Aurskog-Høland 5, 5, 5, 5 20
10 Julie Haugen Toyota KNA Modum & Ringerike 10, 5, 7, 3 25
11 Anne Beth Storø Saab KNA Eiker 7, 7, 1, 7 22
12 Ann Karin Jægtvig Honda NMK Elverum 3, 3, 5, 7 18
13 Kristin Sletten Loftet Fiat NMK Gardermoen 0, 7, 7, 0 14
14 Rita Bråthen Opel Ascona NMK Ringsaker 3, 1, 3, 5 12
15 Sonja kristin Sørensen Honda Civic NMK Gardermoen 1, 5, 3, 3 12
16 Malin Svenby Saab NMK Aurskog-Høland 5, 0, 5, 0 10
17 Ann Kristin Arnesen VW Golf NMK Aurskog-Høland 3, 3, 3, 1 10
18 Eva Herrud VW Golf NMK Aremark 3, 3, 0, 3 9
19 Monica Lundby Simca 1000 NMK Elverum 1, 0, 5, 0 6
20 Ann Kristin Sannerhagen VW Boble NMK Gardermoen 1, 0, 0, 1 2
Antall deltakere: 20

 

 

   Starmoen Motorsenter 2 Juni 2007.

Bilcross Junior

1 Erik Horndalen NMK Rena 27
2 Tom Houmsmoen NMK Elverum 27
3 Henning Hermansen NMK Ringsaker 27
4 Steffen Skustad NMK Elverum 27
5 Joakim Berget NMK Trysil 20
6 Emil Melby NMK Aursog/Høl. 25
7 Tommy Pettersen NMK Hamar 24
8 Tore Tollersrud NMK Elverum 20
9 Sebastian Andersen NMK Follo 19
10 Lars Øyvind Østlie NMK Elverum 25
11 Anders Østvold NMK Gjøvik Msp. 18
12 Daniel Nordby NMK Hamar 17
13 Hans Marius Nielsen NMK Hamar 13
14 Niclas Olsson NMK Elverum 17
15 Marius Østli NMK Solør Msp. 18
16 Kristoffer Sandmoen NMK Elverum 15
17 Preben Kvernvolden NMK Elverum 11
18 Aleksander Oddløkken KNA Solør Msp. 9
19 Tore Jensen NMK Hamar 8
20 Simen Næss Hagen NMK Elverum 12
21 Lasse Foss NMK Trysil 10
22 Inger Helene Ottesen NMK Gardermoen 8
23 Øyvind Sveen NMK Hamar 7
24 Mats Snare KNA Solør Msp. 7
25 Øyvind Bråten NMK Elverum 4
26 Hans Christian Nøkleholm NMK Hamar 3
27 Marion Wendelin Wold NMK Elverum 1
27 Siv Agnethe Nordby NMK Gardermoen 1
29 Vegard Jota NMK Trysil 0
29 Brede Ensrud NMK Elverum 0

Bilcross senior

1 Arnfinn Lund NMK Aremark 30
2 Arnt Helge Solberg NMK Støren 27
3 Thore Ghodhbane KNA Solør Msp. 27
4 Kjetil Holtet NMK Gardermoen 27
5 Jørn Grinden NMK Elverum 25
6 Jens Andre Bønøgård NMK Aremark 30
7 Ernst Ove Johansen KNA Indre/Ytre Østfold 25
8 Jan Lillegrend NMK Elverum 25
9 Vegard Øen NMK Ringsaker 24
10 Tore Bronken NMK Elverum 22
11 Terje Solberg NMK Melhus 27
12 Tom Atle Sigfridstad NMK Stor-Elvdal 24
13 Kjetil Finstad NMK Elverum 24
14 Marlow Hjørnerud NAF Spydeberg 22
15 Stig Rune Skjærmoen NMK Hamar 24
16 Magnus Salberg NMK Aurskog/Høland 24
17 Steffen Johansen NMK Elverum 20
18 Bjørn Arnestad NMK Ringsaker 21
19 Daniel Svensberget NMK Elverum 20
20 Bjørn Halvorsen NMK Gardermeon 20
21 Martin Sandmoen NMK Elverum 19
22 Eivind Halle KNA Kongsvinger 19
23 Roar Pedersen NMK Ringsaker 18
24 John salberg NAF Solør/Odal 18
25 Odd Arne Frøhaug NMK Trysil 18
26 Ove Brennodden NMK Engerdal 17
27 Børre Holm NMK Nord-Østerdal 15
28 Anders Haukaasen NMK Hamar 14
29 Kjell Sormbroen NMK Elverum 13
30 Ole Gunnar Halvorsen NMK Elverum 13
31 Mats Nordsveen NMK Engerdal 13
32 Atle Kenneth Skarabråten NMK Gardermoen 13
33 Arne Nilsen NMK Hamar 13
34 Ronny Sparby KNA Solør Msp. 12
35 Steffen Lysaker NMK Elverum 12
36 Tore Morten Moren NMK Trysil 11
37 Thomas Nordby NMK Gardermeon 11
38 Steinar Sannerhaugen NMK Gardermeon 11
39 Sigmund Hov NMK Ringsaker 11
40 Stig Løvholm NMK Ringsaker 11
41 Børre Haave NMK Ringsaker 10
42 Dag A. Engemoen NMK Elverum 10
43 Roger Tangen ACBC Brumunddal 10
44 Stål-Erik Rivenes NMK Elverum 9
45 Bjørn Brøchner NMK Aremark 8
46 Lars Erik Svenmoen NMK Ringsaker 7
47 Thomas Kvisselien NMK Ringsaker 7
48 Jan Vidar Kvernvolden NMK Elverum 7
49 Svein Erik Veslum NMK Elverum 7
50 Glenn Myrvang KNA Solør Msp. 6
51 Vidar Sveen NMK Hamar 5
52 Jan Roger Nordgården NMK Trysil 4
53 Tor Ivar Henriksen NMK Hamar 4
54 Caroline Sannerhaugen NMK Gardermoen 3
55 Bjørn Cato Bunes NMK Gardermeon 2
56 Kim Pedersen KNA Solør Msp. 1
57 Siv Tandberg Håkonsen NMK Gardermoen 1
58 Ole Martin Mellem NMK Ringsaker 1
59 Stig Morten bronken NMK Elverum 0
60 Kai Jørgensen KNA Solør Msp. 0

Rallycross nasjonal

1 Rune Granlund NMK Aurskog/Hølannd 27
2 Tommy Nystuen NMK Elverum 30
3 Tom Rune Sannerhaugen NMK Elverum 15
4 Bjørn Olsen NMK Elverum 17
5 Pål Rhonny Olsen NMK Elverum 21
6 Tore Inge Sørlie KNA Solør Motorsport 17

 

 

  Starmoen Motorsenter 12 Mai 2007.  

Bilcross Junior

1 Tore Tollersrud   NMK Elverum Volvo 30
2 Hans Marius Nielsen NMK Hamar Datsun 24
3 Tommy Pettersen NMK Hamar Volvo 30
4 Steffen Skustad NMK Elverum Saab 20
5 Lars Øyvind Østli NMK Elverum Volvo 19
6 Henning Hermansen NMK Ringsaker VW 30
7 Joakim Berget NMK Trysil Volvo 14
8 Hans Christian Nøkleholm NMK Hamar Opel 10
9 Jørgen Aasheim NMK Elverum Volvo 15
10 Mats Snare KNA Solør Msp. Volvo 11
11 Niclas Olsson NMK Elverum Saab 11
12 Elisabeth Karlstad KNA Solør Msp. Ford 11
13 Håkon Kolosæter NMK Trysil VW Scirocco 11
14 Tore Jensen NMK Hamar Volvo 10
15 Kristoffer Sandmoen NMK Elverum Saab 11
16 Knut Andre Dahl NMK Gardermoen Toyota 8
17 Erik Horndalen NMK Rena Volvo 8
18 Øyvind Sveen NMK Hamar Opel 8
19 Preben Kværnvolden NMK Elverum VW Golf 7
20 Ann Catrin Særnmo NMK Trysil Volvo 3

 

Rallycross Nasjonal

1 Rune Granlund NMK Aurskog/Høland VW 23
2 Tom Rune Sannerhaugen NMK Elverum VW 21
3 Pål Rhonny Olsen NMK Elverum VW 25
4 Tore Sandsnes NMK Gardermoen VW 17
5 Øystein Hippe NMK Valdres Ford EscortMK2 18
6 Morten Nyseter NMK Fluberg Volvo 360 17
7 Ken Roger Tandberg NMK Gardermoen VW 15
8 Pascal Mørch KNA Oslo BMW M3 11
9 Kjetil holtet NMK Gardermoen VW 0

 

Bilcross Senior

1 Olav Rom Østerhaug NMK Hamar Saab 30
2 Espen Håkonsen NMK Gardermoen Opel 30
3 Jonas Svenby NMK Aurskog/Høland Saab 24
4 Stål-Erik Rivenes NMK Elverum VW Golf 27
5 Kjell Sormbroen NMK Elverum Opel 25
6 Tom Atle Sigfridstad NMK Stor-Elvdal Volvo 30
7 Jørn R. grinden NMK Elverum Saab 20
8 Jan Lillegrend NMK Elverum Saab 24
9 Kjetil Finstad NMK Elverum VW 20
10 Pål Berg KNA Solør Msp VW 22
11 Magnus Salberg NMK Aurskog/Høland Saab 24
12 Børre Holm NMK Nord-Østerdal Volvo 20
13 Kennet Fossmo NMK Støren Opel 20
14 Steffen Johansen NMK Elverum Saab 19
15 Lars Søberg NMK Gardermoen Fiat 20
16 Tore Bronken NMK Elverum Saab 17
17 Ove Brennodden NMK Engerdal Volvo 17
18 Martin Sandmoen NMK Elverum Saab 17
19 Børre Haave NMK Ringsaker Volvo 17
20 Daniel Svensberget NMK Elverum Saab 19
21 Øystein Korsbakken NMK Elverum Saab  16
22 Jan Vidar Martinsen NMK Gjøvik Opel 15
23 John Salberg NAF Solør/Odal Saab 15
24 Arne Særnmo NMK Trysil Volvo 15
25 Robert Sveen NMK Hamar Ford 13
26 Henning Aasheim NMK Elverum Volvo 13
27 Jan Vidar Kvernvolden NMK Elverum Volvo 13
28 Thore Ghodhbane KNA Solør Msp Ford 12
29 Tore Sveum Rønning NMK Hamar Saab 11
30 Ole Martin Mellem NMK Ringsaker Opel 10
31 Stig Rune Skjærmoen NMK Hamar Saab 10
32 Kent Arild Furulund NMK Hamar Volvo 10
33 Remo Danielsberg NMK Hamar Opel 9
34 Vidar Sveen NMK Hamar Ford 8
35 Steffen Lysaker NMK Elverum Saab 7
36 Øystein Olsen NMK Elverum VW 7
37 Jonny Sveen NMK Hamar Ford 7
38 Tor arne Særnmo NMK Trysil Ford 7
39 Steinar Sannerhaugen NMK Gardermoen VW 6
40 Tommy Eng NMK Ringsaker Volvo 5
41 Arnt Helge Solberg NMK Støren VW 5
42 Alf Godtland NMK Støren VW Golf 5
43 Sonja Kristin Sørensen NMK Gardermoen Honda 4
44 Line Myrvold NMK Hamar Saab 3
45 Arild Westerhaug NMK Elverum Saab 3
46 Ståle R. Grinden NMK Elverum Volvo 0
46 Tom Rune Sannerhaugen NMK Elverum VW 0
46 Rolf Erik Sandvold NMK Hamar Saab 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.nmk-elverum.com © 2007

              

BILCROSS